Aktiv VIICHTEN

Loomans Joel – Président – aktiv.viichten@yahoo.com

CASTA

M. José DiasPrésident​

Club 2000 Vichten-Mëchelbuch

M. Chris Colbach – Président – vichten2000@gmail.com

 

Comité Grotte Viichten asbl

 

 

Da-Lyn Management

Mme Lina Seyler – Présidente – linaseyler@internet.lu

 

Dëschtennis Viichten-Mëchelbuch

M. Luc Recken – Président – reckenl@pt.lu

 

Harmonie Vichten

M. Lex Bissen – Président – mike.schneider@education.lu

 

Keeleclub "Eng Köppelchen"

​M. Leo Blum – Président

 

LCGB Vichten

M. Armand Wilmes – Président

 

Lëtzebuerger Tractor Pulling Federatioun LTPF

​M. Leo Blum – Président

 

Seniore Frënn

​Mme Pletschette Trina – Présidente

 

Service d'Incendie de Vichten

​M. Norbert Simon – Président – norberts@pt.lu

 

Taekwondo Vichten

M. Frank Kaufmann – Président – frank.kaufmann72@gmail.com

 

Union Chorale Vichten

Mme Christiane Pauly – Présidente – bissenh@pt.lu

 

Viichter a Mäerzeger Geschichtsfrënn

​M. Romain Jacoby – Président – jacobyro@pt.lu

 

Print Friendly, PDF & Email
Aller au contenu principal